Zioła powiększające biust

Zioła powiększające biust

Zioła powiększające biust rosną na całym świecie, a tabletki powiększające piersi nie są bynajmniej współczesnym wynalazkiem. Owszem, w tej formie pojawiły się stosunkowo niedawno robiąc od razu zawrotną karierę, ale ich składniki tj. rośliny i zioła na bazie których powstają znane są i stosowane od stuleci jeśli nie tysiącleci i to w tradycjach medycyny naturalnej wielu krajów. W dzisiejszych czasach, w dobie pękających i zagrażających zdrowiu implantów, w dobie bardzo drogich i niebezpiecznych acz oczywiście kuszących operacji chirurgicznych, w dobie chirurgów plastyków, którzy swą butą sprawiają, że część osób mimo wszystko woli się trzymać od nich z daleka, zioła powiększające biust zdobywają sobie nową popularność. Sięgamy po suplementy w nadziei iż dzięki całkiem naturalnym składnikom choć odrobinę poprawimy nasz wygląd i że nasze marzenie o nieco większym biuście w końcu się spełni. Czy spełnienie tego marzenia przy pomocy ziół jest możliwe?

To zależy od oczekiwanych efektów

Jeśli nie potrafimy pogodzić się z rozmiarem własnego biustu i chcemy powiększyć go o rozmiar realizacja celu jest w zasięgu naszej ręki. Zioła powiększające biust pomogą nam w tym bezpiecznie i całkiem naturalnie. Jeśli jednak powiększenie biustu o rozmiar nie wydaje nam się rozwiązaniem satysfakcjonującym i oczekujemy czegoś więcej… cóż czas udać się albo do chirurga licząc na to, że zabieg się powiedzie, a po zabiegu implant nie pęknie, albo czas udać się na terapię dzięki której zyskamy nowe spojrzenie na własną sylwetkę i być może wypracujemy mechanizmy, które umożliwią nam samoakceptację tj. akceptację ciała bez drastycznych zmian rozmiarów jakichkolwiek jego części.

Większy biust dzięki ziołom

Operacja powiększenia biustu polega albo na umieszczeniu w ciele implantów (z gruntu sztucznych tworów, czasem zagrażających wręcz naszemu życiu i zdrowiu), ale możliwe jest też zabiegowe powiększanie piersi kwasem hialuronowym, które niestety daje efekty nietrwałe tzn. po zabiegu będziemy tak czy inaczej musiały go powtarzać co jest bardzo drogie, ale zaletą kwasu jest niewątpliwie to, że to substancja quasi-naturalna. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim ciele, jest więc przezeń dobrze tolerowany i to też niestety sprawia, że wchłania się stopniowo do tkanek, a następnie jest przetwarzany i wydalany.
Zioła powiększające biust działają na zasadzie stymulatorów, akceleratorów czy katalizatorów przemian zachodzących w organizmie. I oddziałują one głównie na hormony. W pewnym sensie ich działanie można porównać do działania tabletek antykoncepcyjnych, ale antykoncepcja polega na czym innym, powiększenie biustu jest jedynie jednym z jej skutków ubocznych. Zioła powiększające biust nie zmniejszają płodności, ale wpływając na hormony sprawiają, że piersi lekko rosną, unoszą się ku górze, stają się pełniejsze i jędrniejsze, może też dojść do trwałego przyrostu wypełniających je tkanek. Za przyrost ten również odpowiedzialne są hormony.

Antykoncepcja czy zioła powiększające biust

W kontekście tego co napisałam powyżej można dojść do wniosku, że zioła powiększające biust są nam nie potrzebne, bo i tak większość kobiet korzysta z antykoncepcji. Ale czy faktycznie większość? Niekoniecznie. Dlatego też biorąc pod uwagę ryzyko wynikające ze stałego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych lepiej jednak sięgnąć po zioła tym bardziej, że zioła oddziałują na organizm znacznie lepiej, bo też zawierają znacznie więcej aktywnych substancji bardzo pozytywnie wpływających na nasz organizm jako całość. Wystarczy dodać, że zioła powiększające biust zawierają mnóstwo przeciwutleniaczy, mają działanie antymutagenne, często w swoich rodzinnych stronach uznawane są za panacea (leki na większość chorób) czy wręcz za eliksiry młodości. Zioła te doskonale wpływają nie tylko na piersi, ale i inne tkanki. Na ich stosowaniu zyskuje skóra i mięśnie. Dzięki nim wzmacniane są włosy i paznokcie. Generalnie zyskuje cały organizm. Dosłownie.

Kiedy ziół nie stosować?

Jak zapewne doskonale wiecie zioła, jak zresztą wszystko na tym świecie, jeśli są przyjmowane nieumiejętnie lub w nadmiarze mogą nam bardziej zaszkodzić niż pomóc, a ryzykować nie warto nawet jeśli na szali kładziemy większy biust. Ważniejsze jest zdrowie. Ziół tych nie powinny stosować matki karmiące piersią ani kobiety w ciąży. Przyjmując jakieś leki należałoby też wcześniej skonsultować się z lekarzem i sprawdzić czy przypadkiem zioła nie wchodzą w jakieś niekorzystne interakcje z lekami. Stosując zioła powiększające biust czy też suplementy należy też ściśle stosować się do zaleceń producenta odnośnie sposobów i warunków (wskazań i przeciwwskazań) ich zażywania.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *