Zioła na powiększanie piersi

Zioła na powiększanie piersi

Zioła na powiększanie piersi już od wieków były znane i rozpowszechnione głównie w krajach azjatyckich oraz w  Ameryce Południowej. Właśnie w tych regionach powstały pierwsze mikstury ziołowe dla kobiet. Skuteczność ich działanie polegała na delikatnym wpływie na gospodarkę hormonalną każdej pani.  Dzisiejsze naturalne  produkty na powiększanie piersi łączą naturalną tradycję z możliwościami współczesnej medycyny. I to gwarantuje dużą skuteczność.

Ziołowe środki na powiększanie biustu dają kobietom bezpieczny sposób na uzyskanie większego rozmiaru biustu. Zatem nie musicie drogie panie korzystać z kosztownych operacji chirurgicznych czy ze sztucznych  hormonów, by cieszyć się biustem swoich marzeń.  Po kilku tygodniach stosowania można zauważyć pierwsze widoczne efekty.  Specjalne zioła  pobudzają  gruczoły piersiowe każdej kobiety, w taki sposób jak to się dzieje przy dojrzewaniu.

Zioła – naturalne  sposoby na większy rozmiar  piersi

Powiększanie piersi możliwe jest poprzez stosowanie tylko naturalnych substancji  pozyskanych  z powszechnie występującej roślinności. Wybrane naturalne zioła, przyjmowane w określonych proporcjach mogą wpłynąć na  powiększenie naszego biustu. Rozmiar piersi może zwiększyć się nawet o parę centymetrów. Dla ciała kobiecego substancja, stymulująca wytwarzanie estrogenu wpływa na powiększanie piersi.  Dużym sukcesem jest zatem odnalezienie odpowiednich roślin, które przyniosą właśnie taki efekt.

Poniżej przedstawionych jest kilka ziół, które pozytywnie wspomogą  naturalny proces powiększania piersi.

Kozieradka pospolita – Faungreek

Najbardziej znanym ziołem wspierającym naturalne sposoby powiększające piersi jest  faun greek – czyli inaczej mówiąc  kozieradka pospolita.   To zioło znane jest od wieków  jako specyfik, zwiększający wytwarzanie mleka w zaledwie jeden lub trzy dni. W Chinach podaje się go kobietom mającym nudności.  Faungreek to także korzystnie działające zioło w innych dolegliwościach – na przykład w  przeziębieniu, gorączce,  nadciśnieniu, cukrzycy, biegunce, a także przy anemii i artretyzmie. Ale najważniejsze jest to, że ma on pozytywne właściwości wpływające na powiększanie piersi.

Faungreek zakupić możemy przede wszystkim w zielarskich sklepach oraz naturalnych drogeriach. To zioło występuje w składzie wielu specyfików – na przykład w tabletkach na powiększanie piersi oraz w kremie na powiększanie piersi.

Wild yam

Wild yam – to dobroczynny środek na problemy z trawieniem z wątrobą; pomaga rozluźnić mięśnie.  Ma on również  zastosowanie przy pomniejszaniu cholesterolu, zapaleń, czy zmniejszaniu poziomu cukru w organizmie. Wild yamjest ziołem, które bardzo dobrze sprawdza się w powiększaniu biustu. Bowiem korzeń tej rośliny zawiera duże ilości  fitoestrogenów, zwłaszcza diosgeninu (  źródło naturalnego  progesteronu) . Fitoestrogeny, dostarczone kobiecego organizmu  regulują równowagę hormonalną, regulują  cykl oraz zmniejszają dolegliwości związane z okresem przekwitania.

Pueraria Mirifica – najlepsze zioło na większe piersi!

Pueraria Mirifica to znana także pod nazwą  Kwao Krua roślina porastająca Tajlandię. Niektórzy są zdania, że to naturalne zioło może powiększyć piersi nawet o osiemdziesiąt procent.  Ponadto posiada no nieziemski wpływ na nasze włosy i skórę. Jest to wytłumaczalne tym, że  Pueraria Mirifica, bogata jest w znaczne  ilości fitoestrogenów. A z kolei ich struktura bardzo podobna jest do tej, odpowiadającej kobiecym hormonom – estrogenom. Zażywanie tego naturalnego zioła usprawnia przepływ  krwi, a to w następstwie gwarantuje naszym piersiom powiększenie, jak też daje im elastyczność i kształtność.

Pueraria Mirifica to istne bogactwo  izoflawonów. Badania pokazują, że korzystnie wpływają one na  leczenie nowotworów gruczołów piersiowych, prostaty, a ponadto niweluje skutki  menopauzy. piersi, prostaty, okrężnicy oraz niweluje negatywne skutki menopauzy.

Ziołem, które ma dosyć podobne działanie jest Dong Quai. Pobudza on komórki piersiowe, jak również  reguluje wytwarzanie hormonów; oczyszcza także naszą krew.

Palma sabałowa i damiana

Wyciąg z palmy sabałowej – saw palmetto zasłynął raczej jako „cudowny lek” na schorzenia prostaty. Obecnie jednak znajduje również zastosowanie w powiększaniu piersi kobiecych. Ponadto jest to doskonały stymulant popędu seksualnego.

Innym polecanym do powiększania biustu ziołem jest damiana. Pobudza ona skutecznie gruczoły piersiowe kobiety do większej aktywności; wpływa także na kobiecy seksualny popęd.

Ziołowe kuracje warto wesprzeć!

Ziołowe metody powiększające piersi mogą okazać się nie wystarczające, dlatego też warto je wspomóc poprzez zastosowanie odpowiednich ćwiczeń, jak również odpowiednio skomponowaną dietą.

Ćwiczenia na powiększanie piersi są naturalnym sposobem wspomagającym kuracje ziołowe. Pozwolą podtrzymać efekty uzyskane przez przyjmowanie ziół.

Z kolei dieta na powiększanie piersi opiera się przede wszystkim na naturalnych produktach sojowych. Bowiem bogate są one w fitoestrogeny, które wpływają na pobudzenie gruczołów piersiowych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *