Tanie powiększanie piersi – najlepsze metody, cena

Każda kobieta chciałaby, aby jej atrybut kobiecości – biust był do pozazdroszczenia i przyciągał spojrzenia facetów. Niestety, operacyjne powiększanie piersi jest nawet nie tylko dość inwazyjne, ale przede wszystkim bardzo drogie (rzędu kilkunastu tysięcy złotych). Nie oznacza to jednak, że kobiety z kompleksami są skazane ma niewielki biust. Tanie powiększanie piersi jest możliwe. Chcesz dowiedzieć się, które metody są najlepsze i najchętniej wybierane? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

1. Tabletki powiększające piersi

Tanie powiększanie piersi to przede wszystkim łykanie odpowiednich tabletek. Taka metoda może wiązać się z pewnymi obawami, jeśli jednak wybierzemy faktycznie sprawdzone preparaty, będą one naprawdę bezpieczne.

Co prawda można łykać tabletki antykoncepcyjne, niemniej jednak wydawane są one wyłącznie z przepisu lekarza, a ponadto – gdy będą niewłaściwie stosowane – mogą doprowadzić do zaburzenia równowagi hormonalnej. Trzeba bowiem pamiętać, że takie środki zawierają syntetyczne hormony, właściwie identyczne do tych ludzkich.

Na szczęście na rynku pojawiło się sporo preparatów na powiększenie piersi, działających na zasadzie fitoestrogenów. Są to hormony pochodzenia roślinnego, a więc nie działają tak silnie jak hormony z tabletek antykoncepcyjnych.

Warto jednak mieć świadomość, że bezpieczne i skuteczne są tylko te tabletki, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. W związku z ogromnym zainteresowaniem takimi preparatami pojawia się coraz więcej środków, które nie działają albo są całkowicie niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego polecam zapoznanie się z wiarygodnym rankingiem tabletek na powiększenie piersi, zanim dokonamy zakupów.

2. Kremy powiększające biust

W celu powiększenia piersi stosuje się także odpowiednie kremy. Są to specyfiki, które działają podobnie jak tabletki, tylko od „zewnątrz”. Regularne wmasowywanie preparatu pozwala na osiągnięcie naprawdę dobrych efektów. W kremach zawarte są bowiem fitohormony, które mogą wpływać na powiększanie piersi.

Polecam jednak stosowanie tabletek i kremów jednocześnie, jako sposób na powiększanie biustu od środka i bezpośrednio.

3. Odpowiednio dobrany biustonosz

Bardzo często okazuje się, że kobiety wcale nie mają takiego małego biustu, jakby się to mogło im wydawać. Zwykle wina tkwi w nieodpowiednio dobranym biustonoszu. Zwykle jest on za duży, dlatego piersi niejako „rozlewają się”, co powoduje ich optyczne pomniejszenie.

Jeśli więc stanik będzie odpowiednio dobrany – pod względem obwodu i rozmiaru miseczek, może okazać się, że piersi wcale nie są takie małe.

4. Odpowiednio skomponowana dieta powiększająca piersi

Ponieważ biust to przede wszystkim tkanka tłuszczowa, można przypuszczać, że jej przyrost spowoduje wzrost piersi. I tak jest w istocie. Gdy tyjemy, z reguły biust się powiększa. Jednak żadna kobieta nie chce poświęcać swojej smukłej sylwetki na rzecz większych piersi.

Okazuje się jednak, że wcale nie jest to konieczne. Wystarczy tylko odpowiednio skomponowana dieta – zawierająca przede wszystkim soję i jej przetwory.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *