Tabletki i kremy jako naturalne metody powiększania piersi

Jeżeli nie jesteś zwolenniczką inwazyjnych sposobów powiększania biustu, a chcesz nieco zwiększyć jego rozmiar, wówczas czekają na ciebie naturalne metody powiększania piersi. Tabletki i kremy będą doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz choć odrobinkę zwiększyć swój biust. Nie licz jednak na spektakularne rezultaty. Pamelą Anderson czy Scarlett Johansson na pewno się nie staniesz!

Kilka słów o wzroście piersi

Nie ulega wątpliwości fakt, że biust to najważniejszy atrybut kobiecości. To dzięki piersiom odróżniamy się w sposób fizyczny od mężczyzn. Piersi zaczynają rosnąć w wieku dojrzewania. Biust powiększa się na skutek działalności żeńskich hormonów płciowych, czyli estrogenów. Na skutek ich działania w okolicy piersiowej zaczyna gromadzić się tkanka tłuszczowa, natomiast gruczoły piersiowej rozrastają się.

Ale na tym wzrost piersi się nie kończy. Okazuje się bowiem, że wielkość piersi zmienia się w zależności od dnia cyklu menstruacyjnego. Biust wyraźnie powiększa się w drugiej fazie cyklu, a dokładniej mówiąc – pod jego koniec. Duże piersi utrzymują się jeszcze przez pierwsze dni nowego cyklu.

Piersi rosną również podczas ciąży. Bardzo często „nowy” rozmiar biustu pozostaje na zawsze, nawet po urodzeniu dziecka.

Tabletki, które powiększą biust

Jeżeli kobiety nie są zadowolone z rozmiaru swoich piersi, wówczas mogą sięgnąć po dostępne naturalne metody ich powiększania. Bardzo popularne są tabletki powiększające biust. Zanim takie specyfiki trafiły do sklepów, popularnymi tabletkami powiększającymi rozmiar biustu były środki antykoncepcyjne – doustne. Nic dziwnego, bowiem zawierają one w swoim składzie hormony płciowe. Jednakże działanie takich tabletek nie było trwałe. Owszem piersi powiększały się, aczkolwiek zaraz po odstawieniu pigułek, piersi powracały do swoim pierwotnych rozmiarów.

Specjalne tabletki powiększające biust dają znacznie trwalsze rezultaty. Oczywiście nie należy spodziewać się, że po odstawieniu specyfików piersi będą większe w nieskończoność. Tabletki tego typu zawierają w swoim składzie przede wszystkim fitoestrogeny, czyli „nibyestorgeny” – odpowiedniki roślinne żeńskich hormonów płciowych. Substancje te pobudzają bowiem do pracy naturalne estrogeny, powodując wzrastanie piersi.

W tabletkach powiększających biust znajdują się również inne dobroczynne substancje, których celem jest poprawa wyglądu piersi. W składzie specyfików znajdują się dobroczynne witaminy oraz składniki mineralne.

By specyfik przyniósł oczekiwane rezultaty, tabletki należy spożywać regularne. Pigułki należy łykać dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem. Już po czterech tygodniach będzie można zauważyć delikatne powiększenie piersi. Dalsze systematyczne stosowanie preparatu zaowocuje znacznym powiększeniem piersi. Większy biust będzie dostrzegalny również przez inne osoby z twojego otoczenia.

Warto jeszcze wspomnieć o skuteczności tabletek na powiększenie biustu.Takie specyfiki działają różnie na różne kobiety. Wszystko zależy od podatności naszego organizmu na tego typu preparaty. Jeżeli u jednej pani tabletki nie przyniosły żadnych rezultatów, nie znaczy to, że nasze piersi nie powiększą się. Może być tak, że nasz organizm będzie bardziej podatny na fitoestrogeny i piersi powiększą się.

Kremy, które powiększą biust

Innym sposobem całkowicie naturalnego powiększania biustu są kremy. Na rynku kosmetycznym znajdziemy wiele takich preparatów kosmetycznych. I one są również bezpieczne dla naszego organizmu, nie wywołują żadnych ubocznych skutków.

W składzie takich preparatów znajdziemy także fitoestrogeny – podobnie jak tabletki. Nie zabraknie również dodatkowych substancji, które wykazują właściwości pielęgnacyjne. Jeżeli będziemy regularnie stosować te preparaty, wówczas możemy oczekiwać, że nasze piersi przybiorą ładniejszy wygląd. Skóra będzie elastyczna i jędrna. Dzięki temu nasz biust „podniesie się” w górę, nie będzie obwisał, a tym samym będzie większy optycznie.

Warto smarowanie biustu preparatami kosmetycznymi połączyć z masażem piersi. Masowanie skóry pobudza bowiem krążenie, a tym samym do wszystkich komórek z łatwością dostają się dobroczynne składniki odżywcze kremów. Konieczne jest przy tym pamięć o regularnym smarowaniu się. Najlepiej gdy czynność aplikacji preparatu i masowania biustu będziemy powtarzać dwa razy dziennie.

Gdy zdecydujemy się na zakup tabletek, warto pomyśleć o kremie o tej samej nazwie. Tylko taki zestaw jest w stanie skutecznie powiększyć biust na dłuższy czas. Będzie to całkowite naturalne powiększanie piersi bez ingerencji skalpela.

Related PostDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *