Sposoby powiększania piersi – tabletki czy kremy?

Powiększanie piersi – to temat, którym interesuje się wiele kobiet. Wiadomo, że wiele pań chciałoby mieć większy biust. Jeśli powiększanie za pomocą implantów nie wchodzi w grę, warto pomyśleć o mniej inwazyjnych sposobach. Naturalne powiększanie biustu staje się coraz bardziej popularne. Wśród nich zaś tabletki oraz kremy. Wiele kobiet, poszukując najbardziej skutecznych sposobów, zadaje sobie pytanie o większą skuteczność obu specyfików. Jaka jest zatem efektywność tabletek i kremów?

Jak działają tabletki na powiększenie piersi?

Tabletki na powiększenie piersi są jedną z najbardziej popularnych metod pozwalających na uzyskanie większego rozmiaru biustu. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna oraz bezbolesna. W związku z tym wiele kobiet zastanawia się, czy tabletki takie są w stanie pobudzić piersi do wzrostu.

Okazuje się, że jest to możliwe, a to wszystko dzięki odpowiedniemu składowi takich specyfików. Tabletki na powiększenie piersi zawierają w swoim składzie szereg dobroczynnych substancji, które przyczyniają się do pobudzenia biustu do wzrostu. Istotę działania można przyrównać do działania tabletek antykoncepcyjnych. Różnica pomiędzy tymi specyfikami jest jednak znaczna.

Tabletki na powiększenie piersi nie ingerują w gospodarkę hormonalną, a więc nie prowadzą do zawirowań hormonalnych. Zawierają w swoim składzie fitoestrogeny – substancje, które działają podobnie do kobiecych hormonów.

Tabletki na powiększenie piersi, jeśli mają przynieść efekty, muszą być stosowane codziennie. Jest to bardzo ważne, bowiem przerwanie kuracji może spowodować, że rezultaty nie pojawią się tak szybko.

Warto podkreślić również, że tabletki powiększające piersi, w przeciwieństwie do tabletek antykoncepcyjnych, działają nawet wtedy, gdy kuracja zostanie zakończona. Piersi swój większy rozmiar utrzymują znacznie dłużej aniżeli tabletki antykoncepcyjne.

Jak działają kremy na powiększenie piersi?

Inną metodą powiększania kobiecego biustu są odpowiednie kremy. Takie specyfiki, jeśli mają przynieść oczekiwane efekty, muszą zawierać odpowiednie składniki. Najważniejsze są substancje należące do grupy fitoestrogenów. Dzięki temu można pobudzić piersi do wzrostu, nie ingerując jednocześnie w gospodarkę hormonalną.

Kremy na powiększenie piersi zawierają w większości przypadków składniki zbliżone do składników obecnych w tabletkach. Dzięki temu są również jak one skuteczne.

Trzeba jednak pamiętać, że powiększanie piersi za pomocą kremów będzie możliwe tylko wtedy, gdy specyfiki będą regularnie stosowane. Codzienna pielęgnacja jest koniecznością. Nie należy przy tym zapominać o masowaniu piersi. Masaż – jako że usprawnia krążenie – poprawia wchłanianie dobroczynnych substancji zawartych w kremach.

Tabletki czy kremy?

Tabletki i kremy na powiększenie piersi uznawane są za dwie najpopularniejsze metody pozwalające na zwiększenie rozmiaru biustu. Która z nich jest lepsza? Okazuje się, że nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Wiele zależy od tego, jakie mamy indywidualne upodobania i oczekiwania.

Niemniej jednak warto podkreślić, że najlepsze rezultaty przynosi połączenie działania kremów i działania tabletek. Najlepiej, jeśli oba specyfiki będą tworzyć zestaw. Wówczas skład obu preparatów będzie tak dobrany, by dobroczynne składniki potęgowały swoje działanie, wzmacniając jednocześnie efekt kuracji. Można bowiem powiedzieć, że kapsułki działają od wewnątrz. Kremy zaś – na zewnątrz. Dzięki temu skuteczność naturalnego powiększania piersi jest znacznie wyższa.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *