Dieta, która powiększy piersi

Dieta, która powiększy piersi

Która kobieta by nie chciała, żeby jej mały biust był znacznie większy. Od dawna wiadomo, że kobiece piersi to obiekt pożądania przez mężczyzn. Panie nieustannie więc poszukuję nieinwazyjnych, tanich, a zarazem skutecznych metod powiększania biustu. Z problemem tym może sobie poradzić odpowiednia dieta. Od razu jednak zaznaczam, że jest to sposób, który, choć przyczyni się do powiększenia biustu, nie da tak zaskakujących efektów jak implanty. Nie należy się łudzić…

Co jeść, by powiększyć piersi?

By móc mówić o skuteczności diety na większy biust, warto przypomnieć sobie, z czego zbudowane są kobiece piersi. Jak wiadomo, większą ich część stanowią tłuszcze. Jeżeli więc chcemy sprawić, by biust choć trochę się powiększył, należy dbać o prawidłowy poziom tłuszczów. Trzeba jednak uważać, bowiem dość często zdarza się tak, że pod wpływem tłuszczów swoją objętość zwiększają nie tylko piersi, ale także uda czy brzuch.

Warto także wiedzieć, że tłuszcze wpływają na regulowanie gospodarki hormonalnej kobiety. Jeżeli więc zapewnimy naszemu organizmowi odpowiedni poziom tłuszczów w ustroju, wówczas i poziom estrogenów wzrośnie. A jak wiadomo – te żeńskie hormony płciowe wpływają na wielkość kobiecego biustu.

Skoro mowa o hormonach, nie można nie wspomnieć o fitoestrogenach, czyli roślinnych odpowiednikach „ludzkich” hormonów. Są one jednak nieco słabsze od tych pochodzenia „ludzkiego”, dzięki temu dostarczanie ich do organizmu nie wpływa niekorzystnie na gospodarkę hormonalną. Fitoestrogeny przyczyniają się do pobudzenia estrogenów do pracy, która polega między innymi na stymulowaniu wzrostu piersi.

Dieta Kwaśniewskiego na większy biust?

Jeżeli chcemy spróbować powiększyć piersi w sposób całkowicie naturalny, można skorzystać z diety doktora Kwaśniewskiego. Należy ona do diet niskokalorycznych, wysokobiałkowych bogato tłuszczowych. Niestety brakuje w niej węglowodanów. Sukces osiąga się poprzez rezygnacje z produktów zawierających węglowodany na rzecz produktów wysokotłuszczowych. Trzeba jednak pamiętać, że dieta doktora Kwaśniewskiego nie jest dietą korzystną dla zdrowia. Jej dłuższe stosowanie może doprowadzić do niedoboru witamin i składników mineralnych. Ponadto może grozić odkładaniem się cholesterolu w ścianach naczyń krwionośnych. Spalanie nadwyżek tłuszczu wiąże się zawsze z produkowaniem ketonów, które zakwaszają i odwadniają organizm.

Dieta bogata w fitoestrogeny

By powiększyć biust, można skorzystać z dobrodziejstw jakimi obdarowują nas fitoestrogeny. Dieta bogata w te substancje może przyczynić się do zwiększenia rozmiaru piersi. Fitoestrogeny są związkami, które występują w wielu roślinach. Związki te, na skutek przemian metaboliczno-enzymatycznych, wytwarzane są substancje działające na takich samych zasadach, jak działają estrogeny. Dzięki temu fitoestrogeny, nawet po zakończeniu przyrostu tkanki piersiowej, pobudzają biust do wzrostu.

fitoestrogeny obfituje przede wszystkim soja oraz jej wszelkie przetwory. Jeżeli więc chcemy powiększyć biust, wówczas warto sięgnąć po mąkę sojową, serek tofu, mleczko sojowe czy wszelkiego rodzaju desery. Trzeba jednak pamiętać,  by na okres ciąży i karmienia, w znaczący sposób zmniejszyć ilość spożywanych produktów sojowych.

Jeżeli chcemy powiększyć biust za pomocą fitoestrogenów, w codziennym jadłospisie nie powinno zabraknąć fasoli oraz groszku, produktach zbożowych, orzechach, siemieniu lnianym, a nawet zielonej herbacie.

Suplementy diety zamiast naturalnych produktów

Czasami bywa tak, że nie mamy możliwości spożycia produktów sojowych oraz innych, bogatych w fitoestrogeny. Dlatego też niezastąpione mogą okazać się suplementy diety. Dzięki nim, bez większych starań będzie można powiększyć piersi. Niewielki wzrost biustu można zauważyć już po dwóch miesiącach regularnego zażywania tabletek. Natomiast po upływie kilkumiesięcznej kuracji, wielkość biustu jest już przeważnie zadowalająca.

Warto jednak wiedzieć, że suplementy diety nie dają trwałych efektów. Wraz z zaprzestaniem łykania tabletek, biust stopniowo będzie powracał do swoich pierwotnych rozmiarów.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *