Czy tabletki na powiększenie biustu są skuteczne?

Czy tabletki na powiększenie biustu są skuteczne?

Wykorzystać w pełni potencjał

Dla wielu kobiet szukających sposobu na powiększenie biustu tabletki wydają się być wyjściem optymalnym. Nie wymaga to ani trudu ani też czasu. Wszystko sprowadza się do zakupienia preparatu i regularnego zażywania. Nie tylko na powiększenie biustu tabletki działają dobrze, podobny rezultat można uzyskać za pomocą żelu. Wydaje się, że dobrym sposobem jest łączenie tabletek z żelem.

Nie należy jednak uważać, że skoro na powiększenie biustu tabletki najlepiej działają, to nie trzeba już nic innego robić. Procesy, jakie są w tym zakresie inicjowane mogą zostać wsparte przez inne działania lub też przyhamowane. Dużo w tym zakresie zależy od samej kobiety. Innymi słowy, producent, który stworzył na powiększenie biustu tabletki, wykonał już swoje zadanie. Teraz wszystko zależy od Ciebie.

Celem tego krótkiego tekstu nie jest przekonywanie kogokolwiek do tego, że jeśli chodzi o powiększenie biustu tabletki oferowane przez renomowanych sprzedawców są rzeczywiście skuteczne. Jest raczej skierowany do kobiet, które już zdecydowały się na wypróbowanie ich i wskazanie im na czynniki, które mogą sprawić, iż wydane na preparat pieniądze przyniosą największe z możliwych efekty. Można przyjąć, że wystarczy jeśli wykorzystane na powiększenie biustu tabletki dają w rezultacie przyrost o jeden rozmiar, ale czy nie warto wykorzystać w pełni ich potencjału i cieszyć się ostatecznie biustem większym o dwa, a czasem nawet trzy rozmiary? Na to pytanie każda z pań powinna już odpowiedzieć sobie sama.

Budowa piersi

Piersi kobiece jako takie nie zawierają żadnych mięśni. Jednak pod nimi znajduje się kilka stosunkowo dużych mięśni. Przede wszystkim mięsień piersiowy większy i mięsień piersiowy mniejszy oraz częściowo mięsień zębaty przedni. Nie są one tak rozwinięte, jak u mężczyzn, jednak warto pamiętać o ich obecności, gdyż jeszcze do tego powrócimy.

Przejdźmy teraz to tych tkanek na które bezpośrednio działają interesujące nas na powiększenie biustu tabletki. Kobieca pierś jest zbudowana z tkanki tłuszczowej oraz tkanek łącznych. Znajdują się w niej także kanaliki mleczne. Informacja o tkance tłuszczowej i łącznej również za chwilę bardzo nam się przyda.

Trzeba jeszcze dodać, że piersi są bardzo mocno unerwione i wrażliwe na dotyk. Poziom wrażliwości jest różny dla poszczególnych kobiet, ale z pewnością jest o wiele większy niż u mężczyzn w tym okolicach. Z tymi zakończeniami nerwowymi są bezpośrednio powiązane receptory estrogenów. To dzięki temu pieszczoty powodują chwilowe powiększanie piersi. Do podobnego mechanizmu odwołują się właśnie stosowane na powiększenie biustu tabletki, które między innymi pobudzają te same receptory estrogenów. Jest to jednak pobudzenie o nieco innym charakterze i dlatego uzyskany efekt jest trwały. Nie zanika, gdy czynnik pobudzający przestanie działać.

Ważne działania pomocnicze

Jak możemy zatem wykorzystać te informacje i sprawić, by zastosowane na powiększenie biustu tabletki dały maksymalne efekty? Należy zacząć od rozsądnego podejścia do całej swojej sylwetki i sposobu żywienia. Jeśli będziemy się ciągle głodzić i nie dostarczać organizmowi odpowiednich składników odżywczych, to niewiele pomogą na powiększenie biustu tabletki i żele. Oznacza to w praktyce odrzucenie wszelkich „diet cud” i drastycznych sposobów odchudzania. Wprawdzie otyła kobieta zawsze będzie wyglądała mniej atrakcyjnie i będzie bardziej podatna na choroby, ale podobnie będzie się sprawa miała ze zbyt wychudzoną. Strata tkanki tłuszczowej odbije się w pierwszym rzędzie na wielkości i jędrności piersi. Nie znaczy to, że w przypadku nadwagi nie wolno się odchudzać. Jednak po pierwsze trzeba się zastanowić, czy odchudzanie jest naprawdę konieczne, a po drugie nie tracić więcej niż 1kg tygodniowo, a najlepiej 1kg w ciągu dwóch tygodni. Zbyt drastyczna dieta zredukuje poziom estrogenów, spadnie nie tylko libido, ale też stosowane na powiększenie biustu tabletki nie będą mogły działać prawidłowo. Na nic się nie zda pobudzanie receptorów estrogenowych, skoro organizm będzie pozbawiony możliwości wytwarzania estrogenów.

Pozostaje wykorzystać wiadomości o tym, że pod piersiami znajdują się mięśnie. Cóż nam to daje? Bezpośrednio nic, jednak jeśli stosujemy na powiększenie biustu tabletki, to warto podnieść piesi poprzez odpowiednie ćwiczenia mięśni klatki piersiowej. Często można przeczytać, że takie ćwiczenia spalają tkankę tłuszczową, a więc raczej pomniejszają rozmiar piersi niż go zwiększają. Tak jednak jest tylko wtedy, gdy stosuje się wytyczne „specjalistów” od treningu dla kobiet. Jeśli będziemy wykonywać ćwiczenia w kilku seriach w zakresie 4-7 ruchów (nie więcej) z dużym obciążeniem dobranym do naszych możliwości, to nie dojdzie do spalanie tłuszczu w tym rejonie. Należy wykonywać 2-4 ćwiczeń dwa razy w tygodniu. Ilość serii zależy od stażu. Polecam prawidłowe technicznie wyciskanie sztangi na prostej ławce, rozpiętki i przenoszenie ciężaru za głowę. To ostanie ćwiczenie może naprawdę uczynić cuda. Leżymy na ławce lub na podłodze. Ręce lekko ugięte w łokciach i rozstawione na szerokość barków przenosimy obciążenie maksymalnie w tył i wracamy do pozycji, w której ramiona znajdują się pionowo w stosunku do podłoża.

W czasie, gdy stosujemy na powiększenie biustu tabletki trzeba zwrócić uwagę na to co jemy. Nie musimy wykonywać ćwiczeń, ale myślę, że warto wprowadzić je do swojego planu tygodnia.

Related PostDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *