Bezoperacyjne powiększanie biustu – to naprawdę możliwe!

Bezoperacyjne powiększanie biustu – to naprawdę możliwe!

Nie ma chyba zbyt wielu kobiet, które nie marzyłyby o dużych i jędrnych piersiach. Niestety, marzenie to wiąże się często z perspektywą poddania się bolesnemu i kosztownemu zabiegowi. Istnieją jednak sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu.

W XXI wieku kosmetologia jest już na tak zaawansowanym poziomie rozwoju, że nie jest konieczne korzystanie z lekarskiego skalpela. Bezoperacyjne powiększanie biustu stało się faktem. Wybór wszelkiej maści preparatów wspomagających bezoperacyjne powiększanie biustu jest spory, podobnie jak dobór odpowiedniej dla siebie metody.

Bezoperacyjne powiększanie biustu – zacznij od ćwiczeń

Bezoperacyjne powiększanie biustu warto rozpocząć od odpowiednio dobranych ćwiczeń. Dobrze w tej kwestii poradzić się instruktorki fitnessu, która pomoże ustalić plan treningowy najlepszy dla naszego rodzaju piersi. Jednym z najczęściej polecanych ćwiczeń jest np. opuszczanie klatki piersiowej ku podłodze w pozycji klęczącej ze skrzyżowanymi stopami. W takiej pozycji należy wytrzymać 3 sekundy. Ćwiczenie należy wykonywać 6 razy w tygodniu przez 30 minut. I oczywiście łączyć je z innymi ustalonymi przez instruktorkę w czasie trwania wspomnianej – 6 dniowej – sesji treningowej.

Masaż, czyli bezoperacyjne powiększanie biustu może być przyjemne

Aby bezoperacyjne powiększanie biustu przynosiło pożądane rezultaty dobrze jest praktykować masaż. Może on przybierać różne formy, które wskazane jest stosować naprzemiennie. Może to być np. prysznic ze zmieniającą się temperaturą wody w celu ujędrnienia piersi, masowanie okrężnymi ruchami lub palcami, czy też ciepłe okłady z oliwy z oliwek. W kwestii masowania palcami, które ma na celu wzmocnienie wiązadeł podtrzymujących pierś, korzystniej o instrukcje zapytać doświadczonego masażystę. Lepiej poradzić się fachowca, niż przypadkowo zrobić sobie krzywdę.

Preparaty wspomagające bezoperacyjne powiększanie biustu

Różnorodnych „cudownych” leków zapewniających bezoperacyjne powiększanie biustu jest tyle ile gwiazd na niebie. Istotne, aby wybrać takie, które są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne.

Bezoperacyjne powiększanie biustu – skalpel cię już nie przestraszy

Jak widać, skuteczne bezoperacyjne powiększanie biustu jest możliwe bez zabiegu chirurgicznego. Stosowanie komplementarnie opisanych powyżej metod, może znacznie przyczynić się do zwiększenia rozmiaru piersi bez potrzeby używania skalpela. Aby jednak bezoperacyjne powiększanie piersi przebiegało w pełni bezpiecznie, warto zasięgnąć w tej kwestii porady lekarza specjalisty.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *